İKİZLER YEMEKHANE çözüm sistemleri, işletmenizde bulunan yemekhna geçiş noktalarına kuracağımız turnike üzerine kartlı ya da parmak izli çözümlerle sağlanacaktır.yemekhane çözümlerinin kullanım amaçlarının en başında kuşkusuz ki, personelin öğün haklarını düzenleyerek herkesin eşit ve adaletli şekilde yemekhaneden yararlanabilmesi gelmektedir. Aslında günlük ihtiyacımız olan yemek yeme faaliyetinin bile bazen işletmeler için, içinden çıkılamaz bir durum haline geldiğini siz saygı değer işletmeciler ve sorumlular gayet iyi bilmektesiniz.
Yemekhane Takip Sistemi, bilgisayarınıza ya da bilgisayarlarınıza kuracağımız bir yemekhane yazılımı ile kontrol edilmektedir. Personel, departman ya da bir bölüme, ister öğün hak edişi, ister fiyatlandırma istersek de kontör adedi girebiliriz. Kişilere yemek yeme zaman aralıkları tanımlayarak, sadece o aralıklarda yemek almalarını ve belirlediğiniz adette yemek yiyebilmelerini sağlayabilirsiniz. Örneğin; "Ahmet AK saat 12:00 ile 13:00 arasında 1 kez yemek yiyebilir" ya da "Veli CEYLAN istediği saat aralığınca sınırsız adette yemek alabilir." Ayrıca her öğün için farklı ücretlendirme ya da hak ediş girebilme olanağı sunar. Yemekhane kontrol yazılımı sayesinde personel, departman veya bölüm bazlı rapor alabilirsiniz. Aynı zamanda bu personel ve departmanların yemek yediği öğün hak edişlerini, harcadığı kontör miktarını ve rakamsal olarak ücretinin de raporunu alabilmenize olanak sağlar. Yemekhaneyi kullanım ve hak ediş raporlarının dışında, Yemekhaneye giriş yapılan saate göre de rapor alarak, daha sonra yemek saatlerini düzenleyebilirsiniz. Bu raporlamalar ister günlük ister haftalık ya da aylık, dilersek de sizin belirleyeceğiniz bir tarih aralığında alınabilir.

Yemekhaneye giriş için bir ya da birden fazla geçiş noktamız olduğunu varsayalım. Böyle bir durumda da yine hangi turnike ya da kapıdan saat kaçta geçiş yapıldığını yine personel, departman, bölüm vs. bazlı rapor alabiliriz ve istediğimiz personel ya da departmana, istediğimiz kapı ya da turnike geçiş noktasının yetki ya da kısıtlamasını sunabiliriz. Birden fazla kullanıcıya kurulacak yemekhane programı sayesinde, program üzerinde birden fazla kişinin raporlama alabilmesini ve personellerin öğün bilgi ve haklarını girmesini sağlayabiliriz. Ayrıca Magis Pass parmak izi ve kartlı sistemlerde, geçiş esnasında cihaz ekranında personelin kalan kontör miktarı sunulmaktadır. Ayrıca cihazlarımızda ki sesli uyarı sayesinde personeller geçiş haklarının olup olmadığını da öğrenebilirler. Sistemimiz sayesinde istenildiği zaman kişi bazında, departman bazında ve tüm personel bazında listeler ve yazıcı dökümleri alınabilir. Birçok konuda size istatistiki bilgi verebilen sistemimiz sayesinde kim kaç saat yemekhanede kalıyor, en çok yemek yiyenler kimler, hangi ziyaretçiler yemekhaneyi kullandılar, anında öğreneceksiniz.

Saygı değer işletme sahipleri ve sorumlular;

Sonuç olarak Yemekhane Takip Sistemi, bünyenizde bulunan ve hepimiz için olmazsa olmaz olan yemek yeme faaliyetini düzenleyerek, personellerin adaletli şekilde yemek yiyebilmelerini sağlarken de aynı zamanda sizin de yemekhane giderlerinizi hesaplayabilme, personellerinizi kontrol altında tutabilme ve sorunu kökünden çözerek yemekhanenizi bir sorun halinden çıkarmanıza olanak sağlar.

Güvenlik sistemleri izmir,Ev kamera sistemleri,İşyeri kamera sistemleri,Fabrika kamera sistemleri izmir, Apartman kamera sistemleri,güvenlik sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, izmir güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri fiyatları, paradox alarm izmir, kamera sistemi fiyatları, market güvenlik sistemleri, izmir kamera sistemleri fiyatları, market kamera sistemleri izmir, apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları, alarm sistemleri izmir, iş yeri alarm sistemleri, güvenlik kamera servisi izmir, izmir alarm güvenlik sistemleriİzmir Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir Hırsız Alarm Sistemleri Kartlı Kapı Geçiş Sistemleri Evlere Bebek İzleme Sistemleri Mağaza Ürün Alarm Sistemleri Üst Arama Metal Dedektörleri Bagaj XRAY Sistemleri Okul Servisleri, Minibüs Dolmuş ve Araç Kamera Sistemleri Parmak izli Personel Takip Sistemleri Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Turnike Bariyer Geçiş Sistemleri Fabrika Güvenlik Sistemleri Fiber Optik Güvenlik Kamera Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri Acil Anons Müzik sistemleri

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş