Ürün Açıklaması

 
 
 

Özürlü Geçiş Turnikesi / Vip Turnike 75 cm Kol

Özürlü geçiş turnikesi, paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı gövdeden oluşmaktadır. Bu turnikenin kol uzunluğu 75 santimetredir. İki yönlü olarak geçiş yapma imkanı veren bu turnike, ileri ve geri hareket etmesi esnasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir. Turnike sistemi kullanılan her alanda kullanılması gerekli olan engelli geçiş turnikeleri, engelli bireylerin turnikelerden zorlanmadan geçiş yapabilmelerini sağlar.

 

Vip Turnike Teknik Özellikleri

 
Enerji Harcama: 100 / 240 Volt AC enerji ile çalışma sağlar.
Gücü: 60 watt güç harcarlar.
Turnike Gövdesi: Sac üzeri elektrostatik boyalı yahut 1,5 milimetre paslanmaz çelik gövdeli olabilmektedir.
Çalışma Sıcaklık Değerleri: -20 derece ve +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde çalışmalarına devam edebilirler.
Boyut: 94 santimetre x 20 santimetre x 26 santimetre boyuttadır.
Kolunun Uzunluğu: Engelli geçiş turnikesi 75 cm kol uzunluğuna sahiptir.
Akıllı Kollar: Turnike sistemi, ileri ve geri hareket etmesi esnasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir.
Engelli Geçiş Turnike Sistemi: İki yönlü olarak çalışmasına devam eden bu turnike sistemi, mikro prosesör kontrollüdür. Geçiş yapılan yönde bir data çıktısı verir ve bu çıkış dijital olabilir. Bilgisayar kontrolünde de doğrudan bu bilgi bilgisayara aktarılabilmektedir. Elektrik kesilmesi durumlarında sistem, otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilir.
Kontroller: Bir bilgisayar ile 32 ve katları kadar turnike kontrol edilebilmektedir. Tüm geçiş kontrol üniteleri ile kontrol edilebilir ve çevre birimlere çok basit bir şekilde bağlanabilmektedir. Ayrıca geçiş tetiklemeleri için 3-50 volt DC darbe, CMOS, TTL veya kuru kontak ya da Rs232, Rs422 ve Rs485 ile de bilgisayar kontrolleri yapılabilmektedir.
Sensör Kontrolleri: Geçiş yapılırken kişiler eğer turnike önünde duruyorsa, bir kontrol ünitesi ve çevre birim ile turnike tetiklense bile kolun hareket etmesi engellenir. Bu engelleme güvenlik sensörleri sayesinde olur. Geçiş işlemi tamamlandığında ise sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemlerine devam edilmektedir.
Butonlar ile Kontrol İmkânı: Motorlu engelli geçiş turnikesi, tek ve çift buton kontrollüdür. Çift buton kontrolünde açma ve kapama yapmak için iki farklı buton bulunurken, tek buton kontrollerinde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir.
Zamanlama Kontrolü: Turnike bir süre sonra otomatik olarak kapanmak isteniyorsa, zaman kontrolü sayesinde bu süre sonunda kapanması sağlanabilmektedir.
Mekanizma (Kilit): Elektromanyetik kilitleme mekanizması mikro işlemci kontrollüdür.
Acil Alarmlar: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Uzaktan kontrol ile de acil durum geçişleri kontrolü sağlanabilmektedir. Böylece acil alarm durumlarında acil çıkışlar kolayca yapılabilir.
Opsiyonel Gösterge: Işıklı ve üç konumlu göstergeye sahiptir. Bu gösterge, turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok ile geçişe hazır olduğunu belli eder ve yeşil ok sürekli olarak yanıp söner. Geçiş yapılırken ise bu ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı esnada da karşı yönde geçişin o an için yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Opsiyonel Uzaktan Kumandası: Keyless uzaktan kumanda 3 metreye kadar olan mesafelerden okuma yapabilmektedir. Butonlu uzaktan kumanda ise 30 metreye kadar olan mesafelerden okuma yapabilmektedir. Anahtarlığa takılan ve personellerin yanında da bulundurabileceği keyless modül sayesinde hiçbir tuşa basılmadan da geçiş sağlanabilmektedir. Turnike kullanıcıyı tanımaktadır. Bir adet turnikeye 1 ile 500 adet keyless yahut butonlu uzaktan kumanda tanıtılabilmektedir.
Ekstra Özellikler: Müşterilerin isteklerine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir ve opsiyonel özellikler ile ihtiyaca uygun farklı pek çok çözüm üretilebilir.  
Özel ve Özgün Tasarımlar: Sessiz ve yumuşak geçiş imkanı sunan bu turnike, dekoratif bir görünüme sahiptir.
Garanti Süresi: Turnikemiz iki sene boyunca garantilidir.
Teknik Destek Hizmeti: Türki Cumhuriyetler, Balkanlar, tüm Türkiye ve KKTC’de kaliteli, kesintisiz, uzman ve hızlı destek alabilmek mümkündür.
Kalite Belgeleri: ISO 2000/9001 ve TSEK kalite belgelerine sahiptir.
Uygulamalar: Geçişlerde uyarı sinyal lambası bulunur ve gövde rengini istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Sistemlerine özel giriş ve çıkış efektleri mevcuttur.
 
İlgili Arama Etiketi: turnike sistemleri, turnike, turnike kapı, turnike nasıl yapılır, aks turnike, geçiş turnikesi, okul turnike sistemleri, turnike fiyat, turnikeli geçiş sistemleri, kartlı turnike

Güvenlik sistemleri izmir,Ev kamera sistemleri,İşyeri kamera sistemleri,Fabrika kamera sistemleri izmir, Apartman kamera sistemleri,güvenlik sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, izmir güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri fiyatları, paradox alarm izmir, kamera sistemi fiyatları, market güvenlik sistemleri, izmir kamera sistemleri fiyatları, market kamera sistemleri izmir, apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları, alarm sistemleri izmir, iş yeri alarm sistemleri, güvenlik kamera servisi izmir, izmir alarm güvenlik sistemleriİzmir Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir Hırsız Alarm Sistemleri Kartlı Kapı Geçiş Sistemleri Evlere Bebek İzleme Sistemleri Mağaza Ürün Alarm Sistemleri Üst Arama Metal Dedektörleri Bagaj XRAY Sistemleri Okul Servisleri, Minibüs Dolmuş ve Araç Kamera Sistemleri Parmak izli Personel Takip Sistemleri Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Turnike Bariyer Geçiş Sistemleri Fabrika Güvenlik Sistemleri Fiber Optik Güvenlik Kamera Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri Acil Anons Müzik sistemleri

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş