Ürün Açıklaması

 
 
 

Yoğun müşteri trafiğinin olduğu mağazalarda ürünlerin çalınma riski çokdaha fazla olup SENSİTİVE Akusto manyetik antenler bu sorunu kökten çözen sistemler olmuştur. Mağazada değeri olan her ürüne Akusto manyetik (AM) etiket takılır. Bu etiketler sökülmeden mağazadan çıkarıldığı anda kapıdaki AM antenler etiketi tanır ve yüksek sesle alarm vererek görevliyi uyarır. Ürünler üzerine takılan plastik etiketler ancak ürün çözücülerle çıkarılabilir. DR etiketler ise deaktivitör tarafından manyetik özelliği silinerek etkisi hale getirilir. SENSITIVE 880 AM, Akusto manyetik antenler arasında en başarılılarındandır. Kaçak ürün geçişinde yüksek sesli sinyal verir ve tepesindeki flaşör lamba yanar. Global dedeksiyon bölgesine sahip olup okuma performansı çok başarılıdır.

Akusto Manetik ürün koruma anteni teknik özellikleri

 • ABS Plastikten yapılmıştır.
 • Operasyon voltajı 110~230V 50~60HZ dır.
 • Çalışma frekansı ise 58Khz dır.
 • Dexilon teknolojisi ile üretilmiş olup ilk çalıştırıldığında etrafındaki manyetik kirliliği setler.
 • Açık haldeki ebatları 1500*450*115 olup paketli ebatları ise 1520*480*250mm dir.
 • Çalışma Sıcaklığı: 0 ile 45 derece arasındadır.
 • Kağıt ve sert etiketleri max 2,8 metreye kadar okuyabilir.
 • TX+RX veya MONO olarak çalışabilir.

Akusto Manyetik ürün güvenlik sisteminin avantajları nedir ?

 • Metal yoğunluğu daha fazla olan ürünlerde daha başarılı tespitler yapabilir.
 • Radyo frekansı ile çalışan mağaza ürün koruma sistemlerine göre biraz daha pahalıdır ama daha net ve hatasız okumalar yapar.
 • DR kağıt etiketi çok küçük ebatlarda olduğu için minik ürünlerde kullanımı daha efektifdir.
 • False alarm verme olasılığı daha azdır

 

İlgili aramalar: AM ürün koruma, akusto manyetik güvenlik, akusto manyetik anten, akusto manyetik mağaza güvenlik sistemleri, akusto manyetik ürün koruma sistemleri, akusto manyetik ürün alarm sistemleri.

Güvenlik sistemleri izmir,Ev kamera sistemleri,İşyeri kamera sistemleri,Fabrika kamera sistemleri izmir, Apartman kamera sistemleri,güvenlik sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, izmir güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri fiyatları, paradox alarm izmir, kamera sistemi fiyatları, market güvenlik sistemleri, izmir kamera sistemleri fiyatları, market kamera sistemleri izmir, apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları, alarm sistemleri izmir, iş yeri alarm sistemleri, güvenlik kamera servisi izmir, izmir alarm güvenlik sistemleriİzmir Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir Hırsız Alarm Sistemleri Kartlı Kapı Geçiş Sistemleri Evlere Bebek İzleme Sistemleri Mağaza Ürün Alarm Sistemleri Üst Arama Metal Dedektörleri Bagaj XRAY Sistemleri Okul Servisleri, Minibüs Dolmuş ve Araç Kamera Sistemleri Parmak izli Personel Takip Sistemleri Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Turnike Bariyer Geçiş Sistemleri Fabrika Güvenlik Sistemleri Fiber Optik Güvenlik Kamera Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri Acil Anons Müzik sistemleri

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş