Otel Kapı Kilidit Sistemleri izmir 

OTEL KAPI KİLİDİ

Güvenlik, her zaman önemli bir rol oynamıştır. Bununla birlikte, geleneksel bir güvenlik kilidinin zayıf bir noktası vardır, bu da anahtardır. Kaybolduğu takdirde bulan kişi otelinize kolayca erişebilir. Dahası, kilit değişimi pahalıdır ve zaman alır. Daha gelişmiş teknolojileri benimsemek, bu tür sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Günümüzde elektrikli olarak da adlandırılan elektronik Otel Kapı Kilidi pratik bir alternatif olarak otellerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunları bir PIN, çipli kart, parmak izi veya uygulama ile açabilirsiniz. Elektronik kilit sistemlerinin kullanımı otel endüstrisinde giderek daha popüler hale geliyor. İşletmeniz için yeni bir çözüme yatırım yapmayı planlıyorsanız, bu yazımızda doğru kararı vermenize yardımcı olabilecek bazı yararlı ipuçları bulacaksınız.

Belirli bir kilit türü seçmeden önce birçok şey dikkate alınmalıdır. Örneğin, bazılarının çalışmak için sabit bir Wi-Fi bağlantısına erişmesi gerektiğini bilmelisiniz. Ancak, bu tür bir sistemle, nerede olursanız olun onu yönetebileceksiniz!

Bugün, piyasada kafa karıştırıcı olabilen çok sayıda seçenek vardır. Ancak seçiminizi kolaylaştırmak için, bugün otel endüstrisindeki en popüler seçenekler hakkında alakalı bilgileri bir araya getirdik. 

MEKANİK KAPI KİLİTLERİ

Bu tip, en basit kilitleme sistemlerine aittir. Bu kilitler, örneğin ters çevrilebilir veya anahtarlı anahtarlar gibi farklı kilit silindiri mekanizmalarına sahip olabilir. Önerilebilecek çok çeşitli fiyatlar olduğundan ve kurulumu kolay olduğundan ekonomiktirler. Bununla birlikte, kolayca seçilebilirler, yaşlılar ve engelliler için daha az uygundurlar.


MEKATRONİK KİLİTLEME SİSTEMLERİ

Bu versiyon mekanik ve elektronik bileşenleri birleştirir. 
Bu tip, sıradan ve dijital kilitlerin en iyi parçalarını birleştirerek binanız için ekstra güvenlik sağlar. Güç kaynağı anahtarın içinde yer aldığından karmaşık kablo tesisatı gerektirmez. Her birinin yaklaşık bir yıl dayanan ve kolayca değiştirilebilen bir pili vardır. Kilitleme sistemi Bluetooth bağlantısına sahipse, kilidin takılı olduğu bina veya odaya erişimle ilgili güncel bilgiler almak mümkündür.


ELEKTRONİK KİLİTLEME SİSTEMLERİ

Elektronik kilitler, mevcut en yenilikçi seçeneklerdir. Bu tür bir kilitleme sisteminin çalışması için elektriğe ihtiyacı vardır. Kararlı bir enerji kaynağı olmalı ve bu nedenle, bir kablo da kurmanız gerekir. Dijital sistemler çok kullanışlıdır ve çok çeşitli işlevler ve özellikler sağlar. Örneğin, kapının otomatik olarak kilitlenmesi ve açılması için belirli bir zaman ayarlayabilirsiniz. Günümüzde, Wi-Fi veya Bluetooth ile kapıyı açmak için akıllı telefonunuzu bile kullanabilirsiniz!

 

ZKTeco’nun ürettiği bazı Akıllı Otel Kapı Kilidi çeşitleri aşağıdaki gibidir:

LH7500 GÖMME TASARIM OTEL KAPI KİLİDİ

Güvenlik sistemleri izmir,Ev kamera sistemleri,İşyeri kamera sistemleri,Fabrika kamera sistemleri izmir, Apartman kamera sistemleri,güvenlik sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, izmir güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri fiyatları, paradox alarm izmir, kamera sistemi fiyatları, market güvenlik sistemleri, izmir kamera sistemleri fiyatları, market kamera sistemleri izmir, apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları, alarm sistemleri izmir, iş yeri alarm sistemleri, güvenlik kamera servisi izmir, izmir alarm güvenlik sistemleriİzmir Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir Hırsız Alarm Sistemleri Kartlı Kapı Geçiş Sistemleri Evlere Bebek İzleme Sistemleri Mağaza Ürün Alarm Sistemleri Üst Arama Metal Dedektörleri Bagaj XRAY Sistemleri Okul Servisleri, Minibüs Dolmuş ve Araç Kamera Sistemleri Parmak izli Personel Takip Sistemleri Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Turnike Bariyer Geçiş Sistemleri Fabrika Güvenlik Sistemleri Fiber Optik Güvenlik Kamera Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri Acil Anons Müzik sistemleri

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş