Ürün Açıklaması

 
 
 

HG 5350 Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri

Turnike sistemlerinin kullanımı arttıkça fiyatları ucuzlamakta, daha şık ve modern modellere de rağbet artmaktadır. %100 yerli üretim olan AVAX, hızlı geçiş için en ideal ve fiyatı ucuz olan HIDDIN GATE turnikeyi imal etti. Sağlam paslanmaz çelik gövdesi ile kullanıcılar açılan pleksi kanatlı kolları sayesinde net geçiş alanını elde etmekteler. Hızlı geçişler ve şık görüntü için hemen bizi arayın!

 

HG 5350 Hızlı Geçiş Turnike Sistemi Teknik Özellikleri

 
Enerjisi: 100-240 Volt AC enerji ile %100 performans ile çalışmasını sürdürür.
Güç Harcama: 60 + 60 Watt güç harcarlar.
Gövdesinin Özellikleri: 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Çalışma Sıcaklık Değerleri: -20 ve +60 °C sıcaklıklarda çalışabilirler.
Boyutları: 280 milimetre x 1215 milimetre x 980 milimetre (En x Boy x Yükseklik)
Geçiş Alanı Uzunluğu: Minimum 60 santimetredir.
Sensör ile Kontrol Etme: Kolun güvenlik sensörleri, geçiş esnasında kolun önünde herhangi birinin veya bir nesnenin durması halinde turnike tetiklense dahi, bu hareket engellenir. Geçiş tamamlandığında da turnikenin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir.
Buton ile Kontrol: Bu turnikemiz, çift buton kontrolü ile çalışmasını sürdürmektedir. Açma ve kapama işlemleri için iki farklı buton bulunur.
Zamanlama: Turnike açıldıktan sonra belirli bir sürede kapanması istenirse, bir süreye ayarlanarak otomatik olarak kapanması sağlanabilmektedir.
Sistemler: Geçilen yönde bir data çıktısı verebilmektedir ve mikroprosesör kontrollüdür. Çift taraflı (iki yönlü) olarak geçişe imkân tanır.
Acil Mod Alarm: Acil durumlarda turnike, otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektir. Bunu güvenlik sistemlerine bağlanarak yapar.
Işıklı Gösterge: Ok simgesi ışıklı gösterge, geçişe izin verildiğinde yeşil renkte yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise bu ok sürekli olarak yeşil yanar. Geçiş yapılırken de karşı yönden geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Ek Özellik: İhtiyaca uygun pek çok çözüm üretilebilmektedir. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak da istenilmiş olan besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Özgünlük: Dekoratif ve şık görünümlü turnikemiz, sessiz ve yumuşak geçişler yapabilmenize olanak tanıyacaktır.
Garantisi: Turnike sistemimiz iki sene boyunca garantilidir.
Teknik Destek Hizmeti: Türki Cumhuriyetler, balkanlar, Kıbrıs ve tüm Türkiye’de destek alabilirsiniz. Alacağınız desteğin hızlı, kaliteli ve kesintisiz olacağının da garantisini vermekteyiz.
Standartlar: ISO2008 / TSEK / ISO9001 standartlar
Montaj Yapma: Montaj kiti, bu turnikenin hızlı ve kolay bir şekilde montaj yapılabilmesini sağlamaktadır.
 
İlgili Arama Etiketleri: hızlı geçiş turnikesi, hızlı geçiş turnikeleri, hızlı geçiş turnikesi fiyatları, geçiş turnikesi, kaliteli turnike, hızlı geçiş turnike sistemleri, turnikeli geçiş sistemleri fiyatları, turnike fiyatı, turnike fiyatları

Güvenlik sistemleri izmir,Ev kamera sistemleri,İşyeri kamera sistemleri,Fabrika kamera sistemleri izmir, Apartman kamera sistemleri,güvenlik sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, izmir güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri fiyatları, paradox alarm izmir, kamera sistemi fiyatları, market güvenlik sistemleri, izmir kamera sistemleri fiyatları, market kamera sistemleri izmir, apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları, alarm sistemleri izmir, iş yeri alarm sistemleri, güvenlik kamera servisi izmir, izmir alarm güvenlik sistemleriİzmir Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir Hırsız Alarm Sistemleri Kartlı Kapı Geçiş Sistemleri Evlere Bebek İzleme Sistemleri Mağaza Ürün Alarm Sistemleri Üst Arama Metal Dedektörleri Bagaj XRAY Sistemleri Okul Servisleri, Minibüs Dolmuş ve Araç Kamera Sistemleri Parmak izli Personel Takip Sistemleri Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Turnike Bariyer Geçiş Sistemleri Fabrika Güvenlik Sistemleri Fiber Optik Güvenlik Kamera Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri Acil Anons Müzik sistemleri

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş