Ürün Açıklaması

 
 
 

HG 5320 Hızlı Geçiş Turnikesi

HG 5320 hızı geçiş turnikesi, geçişlerin yoğun oldukları alanlarda kullanılmaktadır. Tüm geçiş yoğunluklarında dahi, hızlı bir şekilde giriş ve çıkış yapmanızı sağlayan bu turnike, 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. -20 ve +70 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde  çalışmaya devam etmektedir.

 

HG 5320 Hızlı Geçiş Turnikesi Teknik Özellikleri

 
Enerji Harcama: 220 - 240 Volt/Ac enerji, çalışması için yeterlidir.
Gücü: 35 watt güç harcarlar.
HG 5320 Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik gövdelidir.
Sıcaklık Değeri: -25 ile +70 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışabilmektedir.
Boyutu: 1200 mm x 280 mm x 980 mm boyuta sahiptir.
Alan: Minimum 60 santimetre geçiş alanına sahiptir.
Sensörü: Turnikeden geçiş esnasında eğer turnike arasında bir kimse ve bir nesne kalması durumunda herhangi bir çevre biriminden kapanması için tetiklense bile kapanmayacaktır. Güvenlik sensörleri bu geçişi engellemektedir. Geçiş tamamlandığında da sistemin hafızasında bekletilen kapatma işlemi tamamlanmaktadır.
Çift Buton Kontrolü: Bu turnikemiz, çift buton ile kontrol edilmektedir. Çift buton kontrolünde turnikenin açılması ve kapanması için farklı iki buton yer alır.
Zamanlama Yöntemi: Belirli bir zamanda turnikenin kapanmasını isterseniz, bunu zaman kontrol özelliği sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.
System (Sistem): Turnikemiz, iki yönlü olarak çalışmaktadır. Geçiş yapılacak yönde bir veri çıktısı verir ve iki yönlü yani iki taraflı geçiş sağlamaktadır.
Acil Geçişler: Acil mod alarmı, olası acil durumlarda otomatik olarak serbest geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Afet, yangın ve deprem gibi durumlar, acil alarm durumlarıdır.  
Konumlu Gösterge: 3 konumlu ışıklı göstergeye sahiptir. Geçişe izin verdiğinde yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok sürekli olarak yanar. Geçiş yapılırken ise karşı yönde geçişin yasak olduğunu gösteren kırmızı “X” işareti yanar.
Ekstra Özellikleri: İhtiyaca uygun, müşterinin istediği besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Tasarımları: Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Garanti: Sistem iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik Destek: Tüm Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, hızlı ve kesintisiz, kaliteli teknik destek hizmeti alınmaktadır.
Kalite Standartları: TSE, ISO 9001-2008 ve CE kalite standartları belgesine sahiptir.
Montaj ve Kurulum Özellikleri: Kurulum yapabilmek için montaj kiti mevcuttur. Montaj kiti, hızlı ve kolayca montaj yapılabilmesini sağlamaktadır.
 
İlgili Arama Etiketleri: hızlı geçiş turnikesi, turnike sistemleri, turnike sistemi, hızlı geçiş turnikeleri, turnike fiyatları, turnike sistemleri nerelerde kullanılır, hızlı geçiş turnikesi fiyatları

Güvenlik sistemleri izmir,Ev kamera sistemleri,İşyeri kamera sistemleri,Fabrika kamera sistemleri izmir, Apartman kamera sistemleri,güvenlik sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, izmir güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri fiyatları, paradox alarm izmir, kamera sistemi fiyatları, market güvenlik sistemleri, izmir kamera sistemleri fiyatları, market kamera sistemleri izmir, apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları, alarm sistemleri izmir, iş yeri alarm sistemleri, güvenlik kamera servisi izmir, izmir alarm güvenlik sistemleriİzmir Kamera Güvenlik Sistemleri İzmir Hırsız Alarm Sistemleri Kartlı Kapı Geçiş Sistemleri Evlere Bebek İzleme Sistemleri Mağaza Ürün Alarm Sistemleri Üst Arama Metal Dedektörleri Bagaj XRAY Sistemleri Okul Servisleri, Minibüs Dolmuş ve Araç Kamera Sistemleri Parmak izli Personel Takip Sistemleri Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Turnike Bariyer Geçiş Sistemleri Fabrika Güvenlik Sistemleri Fiber Optik Güvenlik Kamera Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri Acil Anons Müzik sistemleri

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş